You are here

Program inteligentny rozwój 2014

W nowej perspektywie finansowej 2014-2020 wszedł w życie nowy program. Jest on zastępcą dotychczasowego programu operacyjnego innowacyjna gospodarka. Mowa tu oczywiście o POIR.

Program inteligentny rozwój 2014 przez cały rok zdobywał popularność wśród potencjalnych beneficjentów, którzy teraz w niecierpliwości oczekują na pierwsze nabory wniosków w ramach tego programu. Z pewnością duże grono osób sporządziło już swoje projekty bądź ma chociaż ich zarysy. To bardzo dobre rozwiązanie, gdyż takie osoby będą miały dużo bardziej dopracowany wniosek niż ci, którzy ze stworzeniem wniosku czekają do ostatniej chwili.

Wytyczne do POIR zostały opublikowane i są ogólnie dostępne dla wszystkich już od stycznia 2014 roku, dzięki czemu każdy mógł dokonać pełnej analizy i sporządzić swoje wnioski na ten temat, które mogą okazać się przydatne podczas tworzenia projektu.

Program inteligentny rozwój 2014 może okazać się Twoją przepustką do świata biznesu. Jednak jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie dowiesz się czy to się uda. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze swojego wniosku o dofinansowanie w ramach POIR to zachęcam do kontaktu z naszym konsultantem, który przedstawi szczegółowo naszą usługę oraz odpowie na każde Państwa pytanie.

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z profesjonalnej usługi sporządzenia wniosku o dofinansowanie to gwarantujemy, że będzie to bardzo dobra decyzja będąca ogromnym krokiem do otrzymania dotacji z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Warto zapamiętać, iż podstawą do uzyskania grantu z Unii Europejskiej jest prawidłowo napisany projekt.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60