You are here

Program operacyjny wiedza edukacja rozwój 2014-2020

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 został opracowany przez Unię Europejską na nową perspektywę finansową. Warto brać udział właśnie w tym programie i dzięki niemu się rozwijać.
PO WER skierowany jest prawie dla każdego. Głównie są to osoby poszukujące pracy lub planujące ją zmienić. Program ten ma na celu przede wszystkim wzrost zatrudnienia w różnych obszarach gospodarki, oraz wzrost mobilności pracowników. Skupiać się również będzie na tym, aby osoby wykluczone społecznie znalazły pracę i mogły podnieść poziom swojego życia. Dzięki temu programowi także administracja publiczna ma poprawić swoją skuteczność.
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój ma także zachęcić młodych ludzi to nauki i kształcenia się. Ale nie tylko młodzież jest tutaj ważna. Osoby starsze także otrzymają pomoc. Będą mogły brać udział w licznych szkoleniach i zdobywać niezbędne kwalifikacje. Ważna jest bowiem nauka do końca życia.

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 może zmienić życie wielu ludzi na lepsze. Zgłoś się do tego programu i dzięki niemu zdobywaj dotacje. My ci w tym pomożemy. Napiszemy za ciebie wniosek i wypełnimy wszystkie inne potrzebne dokumenty. Skontaktuj się z nami i zwiększ swoje szanse na otrzymanie dotacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60