You are here

Programy unijne Małopolska

Programy unijnej na lata 2014-2020 w Małopolsce realizować będą głównie Regionalne Programy Operacyjne. To one w najnowszej perspektywie finansowej będą spełniać ważne zadania, takie jak wsparcie internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw oraz dofinansowanie rozwoju przedsiębiorczości.

Programy unijne Małopolska realizują swoje działania już od 2014 roku, chociaż można to najbardziej zauważyć dopiero w tym roku. Wsparcie jakie można uzyskać w ramach ich realizacji, jest jeszcze większe niż kiedyś. Unia Europejska doceniła realizację dotacji unijnych na szczeblu regionalnym i w nowej perspektywie finansowej postanowiła bardziej wesprzeć właśnie te działania. Powodem takiej decyzji były lepsze efekty dotacji, realizowanych regionalnie niż ogólnokrajowo.

Programy unijne Małopolska to ogromna szansa rozwoju. Warto z niej jak najszybciej skorzystać. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy w pozyskaniu dotacji z Regionalnych Programów Operacyjnych i nie tylko.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60