You are here

Projekty programu POIR

Pomimo tego, że nabór wniosków o dotację w nowej perspektywie finansowej ruszył tylko w nieznacznej części i w tym momencie formularze aplikacyjne można składać w związku z nielicznymi dofinansowaniami, przedsiębiorcy nie czekają biernie. Dotyczy to również Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Jego beneficjenci, z niecierpliwością czekają aż będzie można składać wnioski, ponieważ większość z nich ma już stworzone projekty programu POIR, albo jest w fazie ich dopracowywania.

Tworzenie odpowiedniego planu, który w pełni odda nasz pomysł na zagospodarowanie środków i wykoszenie ich, to długotrwały proces, wymagający odpowiedniego przygotowania. Jeśli chcemy aby wygrał on konkurs o dotacje, nie może zawierać najmniejszego błędu. Jeżeli znajdą się w nim jakieś pomyłki czy niezgodności zostanie on odrzucony już w pierwszym etapie. Komisja, która będzie sprawdzać projekty programu POIR w drugiej kolejności swoją uwagę zwróci na to czy spełniliśmy wszystkie założenia regulaminu i w jakim stopniu możliwe jest osiągnięcie zakładanych przez nas celów. Na samym końcu poddany ocenie zostanie sam pomysł, jego błyskotliwość, nowatorstwo i oryginalność.

Jak już wcześniej wspominałam nim złożymy wniosek wraz z planem powinniśmy wyposażyć się w niezbędną wiedzę, zebrać wszelkie informacje o POIR, oraz przemyśleć strategię. Możemy również skorzystać z usług biura księgowego, którego pracownicy udzielą nam wskazówek i porad na temat tego w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dotacji.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60