You are here

Projekty unijne RPO WD 1.1 A2

Projekty unijne RPO WD 1.1 A2 mają na celu wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Ruszył już nabór wniosków w ramach tego programu i potrwa tylko do 16 września, dlatego warto szybko podjąć decyzję i rozpocząć walkę o dotacje.

Dla kogo dofinansowania?
O dotacje w ramach RPO WD 1.1 A2 mogą starać się małe i średnie przedsiębiorstwa oraz mikroprzedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność powyżej 2 lat w granicach administracyjnych województwa dolnośląskiego. To właśnie te podmioty są najważniejsze, ponieważ dzięki nim gospodarka może się rozwinąć i stać się bardziej konkurencyjna.

Na co można otrzymać dofinansowanie?
Dotację w ramach tego programu można otrzymać przede wszystkim na zakup ruchomych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Z pozyskanych pieniędzy możliwe jest także sfinansowanie specjalistycznych szkoleń, które ściśle związane są z realizacją projektu.

Jeżeli chcesz skorzystać z programu i otrzymać dofinansowanie koniecznie musisz sporządzić wniosek o dotacje. Nie jest to bardzo proste i jeśli uważasz, że potrzebnych formularzy nie jesteś w stanie sam uzupełnić, to skontaktuj się z nami. Zajmujemy się pisaniem wniosków o dotacje w ramach RPO WD 1.1 A2. Sporządzamy potrzebne dokumenty w taki sposób, aby twój projekt miał duże szanse na powodzenie. Specjaliści pracujący u nas znają się bardzo dobrze na dotacjach i na bieżąco śledzą wszystkie zmiany i nowości. Dlatego możesz być pewnie, że twój wniosek zostanie napisany prawidłowo.

Jeśli interesują cię dotacje i potrzebujesz pomocy przy ich pozyskiwaniu, to prosimy o kontakt z nami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60