You are here

Projekty w ramach wsparcia internacjonalizacji

Każdy kto chce starać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej powinien wiedzieć, że wniosek, który będzie brał udział w naborze jest bardzo ważny i od niego zależy przebieg konkursu. Warto więc skupić na nim jak najwięcej uwagi, by został stworzony bezbłędnie i miał jak największe szanse w starciu o otrzymanie dotacji unijnej.

Uważa się, że jednym z programów operacyjnych, w którym udział bierze bardzo dużo beneficjentów jest PO Inteligentny Rozwój, dlatego właśnie projekty w ramach wsparcia internacjonalizacji powinny być opracowane z pomocą doświadczonych specjalistów. Biorąc pod uwagę liczbę konkurentów, którzy biorą udział w naborze trzeba dokładnie przygotować się do tego starcia, by nie zostać wyeliminowanym już w etapie oceny merytorycznej wniosku.

Jeżeli chcą Państwo starać się o dotację w ramach PO IR, ale nie znaleźli jeszcze odpowiedniej firmy zajmującej się pozyskiwaniem dotacji to zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalne i prawidłowe napisanie wniosku oraz pomoc na każdym etapie konkursu. Sporządzamy również projekty w ramach wsparcia internacjonalizacji oraz w ramach wielu innych programów zarówno operacyjnych, jak i regionalnych.

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu z naszym konsultantem w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy bądź do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu skorzystania z naszych usług.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60