You are here

Regulamin programu POIR

Jeśli zastanawiasz się, jak dołączyć do grona beneficjentów każdego z programów operacyjnych, to koniecznie powinieneś zapoznać się z założeniami, które przewiduje regulamin programu PO IR. Wiele osób chcąc założyć własną firmę nie wie, gdzie może ubiegać się o pomoc w pozyskaniu dofinansowania z Unii Europejskiej.

Nic więc dziwnego w tym, że osoby te rezygnują z marzeń, którymi jest prowadzenie własnej firmy. Regulamin programu PO IR jak i każdy z pozostałych dokumentów tego typu można znaleźć w Internecie. Pamiętaj o tym, aby chcąc pozyskać dotację, koniecznie skonsultować to z wymaganiami jakie obejmują każdy z programów operacyjnych opracowanych dla Polski na lata 2014-2020 w ramach realizacji Polityki Spójności.

Zastanawiasz się po co właściwie otrzymaliśmy tą dotację ? Odpowiedź jest prosta. Komisja Europejska dostrzegła w naszym społeczeństwie ogromny potencjał rozwojowy. Musimy to docenić i wszystkie zamierzone cele zrealizować w 100%. następna taka szansa może się nie powtórzyć, ponieważ przewiduje się, że jest to ostatnia tego typu pomoc kierowana do Polski. Nasz kraj po zakończeniu dotacji 2014-2020 według prognoz będzie na tyle bogaty, że nie będzie mógł starać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Dlatego właśnie, jako społeczeństwo, musimy dołożyć wszelkich starań, aby tą szansę wykorzystać. Zakładanie nowych firm przyniesie korzyści wszystkim obywatelom, dlatego nie ma na co czekać. Przystąp do działania!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60