You are here

Rozwój MŚP działanie 1.1

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Chciałbyś aby Twoja firma prężnie się rozwijała, realizowała duże projekty a nawet wyszła ze swoją ofertą na rynki zagraniczne? Nic prostszego. Już niebawem, za kilka miesięcy ruszy nabór wniosków na rozwój MŚP działanie 1.1. Jest to program realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, stanowiący kontynuację działań podjętych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka prosperującego w latach 2007-2013. Stwarza on, być może niepowtarzalną szansę, na rozwój, dlatego nie zwlekaj, zacznij pisać wniosek.

Rozwój MŚP działanie 1.1 skierowane jest przede wszystkim dla małych, mikro i średnich przedsiębiorstw. Dofinansowanie można otrzymać między innymi na rozszerzenie zakresu działań prowadzonego przedsiębiorstwa czy wprowadzenie zmian do procesu produkcyjnego bądź zmian w zakresie świadczenia usług, które przyczynią się do podniesienia polskich standardów do poziomu europejskiego. Wspierana środkami unijnymi będzie także budowa oraz przebudowa instalacji zapewniających oszczędność energii i surowców oraz ograniczających emisję szkodliwych substancji. Głównym celem jaki obrał sobie rozwój MŚP działanie 1.1 jest podniesienie poziomu konkurencyjności polskich towarów i usług poprzez wdrażanie ich na rynki zagraniczne, procowanie naszych krajowych towarów między innymi poprzez udział czy organizację międzynarodowych targów.

Chcesz zdobyć dotację w ramach tego programu? Nie zwlekaj, czekamy na Twój telefon. Wyjaśnimy Ci w jakiś sposób starać się o dodatkowe środki, na czym polega rozwój MŚP działanie 1.1 a jeśli tylko zechcesz pozyskamy dotację dla Twojej firmy za Ciebie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60