You are here

RPO 1.5 dla Województwa Mazowieckiego

RPO 1.5 dla Województwa Mazowieckiego to Regionalny Program Operacyjny dla tego województwa realizowany w ramach schematu 1.5 „Rozwój przedsiębiorczości”. Firma zgłaszająca swój wniosek musi działać na terenie województwa mazowieckiego, a realizacja projektu musi być przewidziana również na terenie tego województwa.

RPO 1.5 dla Województwa Mazowieckiego posiada jeden główny cel jakim jest podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez dostosowanie ich do obecnych wymogów rynkowych. Wsparcie przewidziane w ramach tego RPO obejmuje nowopowstałe firmy oraz te, które już od jakiegoś czasu funkcjonują na rynku w branżach tradycyjnych oraz innowacyjnych.

Budżet RPO 1.5 dla Województwa Mazowieckiego wynosi około 6 mln EURO, z czego 4 mln EURO mają zostać przeznaczona na dofinansowania dla mikro- i małych przedsiębiorstw, a pozostałe 2 mln EURO dla średnich przedsiębiorstw. Maksymalny poziom dotacji wynosi 50% wydatków kwalifikowanych.

Nabór wniosków został wyznaczony w terminie od 30 lipca do 31 sierpnia 2014 roku. Jeżeli zdecydowałeś się ubiegać o dotację w ramach tego programu to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy pomoc w sporządzeniu wniosku oraz złożeniu wniosku.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60