You are here

RPO WD 2014

W ramach schematu 1.1 A2 RPO WD 2014 przygotowano nowe dofinansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie można otrzymać znaczne sumy na inwestycje w ruchome środki trwałe lub wartości niematerialne i prawne.
Celem tego programu jest wsparcie dla wielu przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Chodzi o to, aby przedsiębiorcy mogli usprawnić działanie swoich firm i poprawić ich konkurencyjność na rynku.

Beneficjentami tego działania są przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, które działają już ponad 2 lata, na terenie województwa dolnośląskiego i tam właśnie mają zamiar realizować swój projekt. Wnioski mogą oni składać od 20 lipca do 16 września 2014 roku. Czasu nie jest dużo, a dotacja naprawdę korzystna. Dzięki niej będzie można zakupić potrzebny sprzęt i powiększyć przedsiębiorstwo, a także poznać wiele ciekawych rozwiązań na specjalistycznych szkoleniach.

Aby rozpocząć walkę o dotację w ramach schematu 1.1 A2 RPO WD 2014 należy napisać i złożyć odpowiedni wniosek, oraz szereg innych wymaganych dokumentów. Najważniejszy jest wniosek. To w nim zawieramy swój własny oryginalny pomysł na inwestycję. Jeśli przedstawimy go ciekawie i będzie on nadzwyczaj interesujący, to będziemy mieli naprawdę duże szanse na otrzymanie środków pieniężnych. Aby tak się stało wszystkie dokumenty muszą być wypełnione bezbłędnie. Dlatego pomagamy przy całym procesie pozyskiwania dotacji. Sporządzamy wniosek i składamy resztę wymaganych dokumentów.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a otrzymasz potrzebne wsparcie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60