You are here

RPO WD 2014-2020

RPO WD 2014-2020 to program, z którego można otrzymywać naprawdę duże dofinansowania. Aktualnie trwa nabór wniosków na działanie 1.1 A2 z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego. To z niego korzystać mogą małe, średnie oraz mikro przedsiębiorstwa. Muszą jednak spełniać kilka kryteriów. Przede wszystkim muszą to być firmy, które swoją działalność prowadzą już ponad 2 lata na terenie województwa, które jest objęte programem.

Przedsiębiorstwa dzięki temu projektowi będą miały możliwość otrzymać pieniądze na zakup potrzebnego sprzętu do firmy, materiałów biurowych i eksploatacyjnych. Ponadto możliwe będzie także sfinansowanie specjalistycznych szkoleń oraz promocji wdrożonych rozwiązań.
Dzięki RPO WD 2014-2020 przedsiębiorstwa będą miały możliwość rozwoju i zwiększenia konkurencyjności na rynku. Bez pieniędzy z programu wiele firm mogłoby zostać zlikwidowanych.

Nabór wniosków na działanie 1.1 A2 WPO WD trwa do 16 września 2014 roku, dlatego trzeba się pospieszyć i już rozpocząć kompletowanie dokumentów. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć i jak się zabrać za pisanie wniosku lub po prostu nie jesteś w stanie sam go wypełnić, to skontaktuj się z nami. Nasza firma zajmuje się sporządzaniem dokumentów związanych z dotacjami. Przyjmujemy zgłoszenia i możemy wszystko załatwić drogą elektroniczną. Zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej oferty.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60