You are here

RPO WM 2014

Konkurs RPO WM 2014 to nic innego jak możliwość pozyskania środków finansowych w ramach dotacji inwestycyjnych w województwie mazowieckim. Warto złożyć wniosek i otrzymać pieniądze, gdyż jest to możliwość na dodatkowe fundusze, które pozwolą na polepszenie funkcjonowania firmy. Warunkiem jest jednak, aby składany wniosek był „na temat”.

Szansę na pozyskanie dotacji w ramach RPO WM 2014 mają projekty inwestycyjne, które obejmować będą zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych na obszarze województwa mazowieckiego. Pieniądze mogą otrzymać także projekty, które związane są z zastosowaniem nowych rozwiązań technologicznych, produktowych, usługowych lub organizacyjnych. Twój planowany projekt będzie spełniał chociaż jeden ten warunek? Zgłoś się do nas, a my sprawdzimy czy masz szansę na sukces. Nasze wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych pozwala nam ocenić dany projekt. Wiemy na co zwracana jest uwaga w ocenianiu wniosków. Wnioski RPO WM 2014 składane są od 30 lipca br.. Wyniki konkursu planowane są na IV kwartał 2014 roku. Wydaje Ci się, że masz jeszcze sporo czasu? Błąd! Im wcześniej złożysz wniosek, tym większe masz szanse na wygraną.

Skontaktuj się z nami i pozyskaj fundusze z naszymi ekspertami. Zostań zwycięzcą tego konkursu! Zapraszam do kontaktu i podjęcia współpracy z naszymi specjalistami.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60