You are here

RPO WM działanie 1.5 "rozwój przedsiębiorczości"

Co to jest RPO WM działanie 1.5 "rozwój przedsiębiorczości" i dlaczego zostało stworzone? Jest to główny instrument realizacji polityki rozwoju regionu, który przeznaczony został dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w celu zwiększenia ich konkurencyjności. Podmioty gospodarcze mają słabą konkurencyjność, dlatego potrzeba skupić działania na bezpośrednim wsparciu przedsiębiorczości.

Dofinansowanie można uzyskać na inwestycje oraz usługi doradcze w zakresie projektu, wdrożenia i doskonalenia nowych produktów, usług, systemów zarządzania itp. Pieniądze przeznaczyć możemy też na nowoczesne wyposażenie niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej.

W ramach RPO WM działanie 1.5 „rozwój przedsiębiorczości” ruszył nabór wniosków w województwie mazowieckim. Trwa on już od 31 lipca, a kończy się 31 sierpnia. Tak więc osoby, które należą do grupy beneficjentów i chcą skorzystać z dotacji, powinny zająć się sporządzeniem wniosku i złożeniem go, gdyż termin jest krótki. Wszystkich, którzy mają problem z prawidłowym wypełnieniem formularza, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W kwestii pozyskiwania dofinansowania mamy doświadczenie. Warto uzyskać pomoc od profesjonalistów - wtedy osiągnięcie celu staje się bardziej prawdopodobne. Dlatego polecamy proponowane przez nas rozwiązanie, a zainteresowanych prosimy o kontakt.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60