You are here

Schemat 1.1 A2 dotacje inwestycyjne dla MŚP

Schemat 1.1 A2 dotacje inwestycyjne dla MŚP to projekt, który umożliwia pozyskanie dotacji przez małych oraz średnich przedsiębiorców, którzy działają na terenie województwa dolnośląskiego. Rozwój prowadzonej działalności jest bardzo ważny w ciągle rozwijającym się systemie gospodarczym. Jest to jednak proces kosztowny, który wymaga ogromnych nakładów finansowych. Schemat 1.1 A2 dotacje inwestycyjne dla MŚP to szansa pozyskania dofinansowania, które umożliwi zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Jeśli przedsiębiorcy prowadzą działalność gospodarczą przez okres dłuższy niż 2 lata oraz działają w sektorze małych oraz średnich przedsiębiorców nie powinni zwlekać z złożeniem wniosku o dotacje. Pozyskanie dofinansowanie to ogromna szansa na dokonanie zmian w swojej firmy i zaistnienie na rynku gospodarczym, na którym funkcjonuje tak duża liczba konkurencji.

Jeśli spełniają Państwo wszystkie wytyczne jakie narzuca Schemat 1.1 A2 dotacje inwestycyjne dla MŚP i chcą Państwo ubiegać się o dotacje zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Pomożemy sporządzić odpowiedni wniosek i załatwić wszystkie niezbędne formalności.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60