You are here

Dofinasowanie

Jak złożyć wniosek o dotację na wymianę pieca w Krakowie

Jak powszechnie wiadomo, po raz kolejny wznowiony został Program Ograniczania Niskiej Emisji. Jego głównym założeniem jest zredukowanie do minimum szkodliwych substancji, które wydzielają się podczas spalania węgla i przedostają do atmosfery.

Firma pisząca wnioski o dotacje na wymianę pieca węglowego

Oferta Programu Ograniczania Niskiej Emisji skierowany jest do wszystkich tych, którzy są posiadaczami ogrzewania na węgiel w swoim domu i mieszkają na terenie Krakowa. Jego zadaniem jest nakłonienie Krakowian do zmiany systemu grzewczego na proekologiczny i tym samym zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza.
Jeśli chcielibyśmy skorzystać z dofinansowania, ale nie bardzo wiemy jak to zrobić, firma pisząca wnioski o dotacje na wymianę pieca węglowego zrobi to za nas.

Pomoc w sfinansowaniu wymiany pieca węglowego

Ze względu na postępujący wzrost emisji dwutlenku węgla, jaki ma miejsce od kilku lat, władze postanowiły podjąć dodatkowe środki zapobiegawcze. Wszystko dlatego, że rezultaty dotychczasowych działań okazują się niewystarczające.
Krakowski Urząd Miasta zarządził wznowienie programu, który był przeprowadzany w latach ubiegłych i za swój nowy cel obrał sobie pomoc w sfinansowaniu wymiany pieca węglowego.

Kto może ubiegać się o dotację w ramach programu niskiej emisji dla miasta Kraków

Ostatnio coraz więcej słyszy się na temat ochrony środowiska i podjętych działań w tym kierunku. Z dnia na dzień przybywa ochotników, którzy deklarują chęć pomocy środowisku, w którym żyjemy. Kraków także przyłączył się do programu niskiej emisji. Jesteś z Krakowa i chcesz zrobić coś, aby przyszłość była dla nas bardziej przyjazna? Dowiedz się więc, kto może ubiegać się o dotację w ramach programu niskiej emisji dla miasta Kraków.

Subscribe to RSS - Dofinasowanie

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60