You are here

Pisanie wniosków

Wnioski o dofinansowanie POIR 1.1.1

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój realizuje poddziałanie 1.1.1 "szybka ścieżka" dotyczące badań przemysłowych i prac rozwojowych realizowanych przez przedsiębiorstwa.
Cel działania to podniesienie innowacyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystaniu wyników prac B+R w działalności gospodarczej, którą dana firma prowadzi.

Adresatami poddziałania 1.1.1 "szybka ścieżka" są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Nabór wniosków o dofinansowanie POIR 1.1.1

Dotacje z środków Unii Europejskiej od lat wspierają naszą krajową gospodarkę oraz poszczególne podmioty gospodarcze czy instytucje. Wraz z rozpoczęciem się nowej perspektywy finansowej (bieżąca realizowana będzie w latach 2014-2020) opracowywane są nowe programy operacyjne i poddziałania (aktualnie mamy sześć takich programów: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój; Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój; Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko; Program Operacyjny Polska Cyfrowa; Program Operacyjny Polska Wschodnia; Program Pomoc Techniczna).

Pisanie wniosków UE

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa albo dopiero planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak kosztowne jest to przedsięwzięcie. Jest jednak rozwiązanie, które daje szanse na pozyskanie dodatkowych funduszy, a są nim dotacje unijne. Jeżeli jednak przeraża Cię pisanie wniosków UE i uważasz, że nie poradzisz sobie samodzielnie z procedurami dotyczącymi ubiegania się o dofinansowanie mamy dla Ciebie ofertę.

Nabory wniosków 2014

Jeżeli chcesz starać się o dotacje unijną w nowej perspektywie finansowej, to warto byś sprawdzał na bieżąco kiedy są nabory wniosków 2014. Dla każdego programu operacyjnego terminy są inne.

Osoby, które czuwają nad przebiegiem danego programu i organizowanych konkursów, znacznie wcześniej ogłaszają na oficjalnych stronach kiedy będą przyjmowane projekty .

Pisanie wniosków o dofinansowanie z konkursu RPO WM 2014

Do 31 sierpnia można składać wnioski o dofinansowanie z konkursu RPO WM 2014. Czasu nie pozostało wiele, dlatego szybko trzeba podjąć decyzję.

A kto może skorzystać z dotacji w ramach tego programu?
Głównymi beneficjentami są małe i średnie przedsiębiorstwa, które prowadzą swoją działalność w granicach administracyjnych województwa mazowieckiego. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, posiadasz własną firmę i spełniasz wszystkie kryteria, to nie czekaj, tylko rozpocznij walkę o dotacje!

Nabór wniosków z konkursu 1.5 RPO WM 2014

Regionalny Program Operacyjny 1.5 dla województwa mazowieckiego jest kolejną szansą dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Daje on swoim beneficjentom możliwość dostosowania własnych jednostek do wymogów rynkowych, pozwoli zapewnić im dostępu do nowych technologii oraz podniesie ich konkurencyjność.

W ramach tego konkursu mogą uzyskać one wsparcie na zakup środków trwałych (wraz z uruchomieniem) oraz wartości niematerialnych i prawnych.
Jednostka, która chce się starać o uzyskanie tego dofinansowania musi spełniać odpowiednie warunki:

Wnioski o dofinansowanie z konkursu RPOWM/1.5/1/2014

Uwaga! Od 31 lipca przyjmowane są wnioski o dofinansowanie z konkursu RPOWM/1.5/1/2014! Nabór trwa do 31 sierpnia, a więc czasu zostało niewiele.

Kto może starać się o dotacje w ramach tego działania? Do grupy beneficjentów należą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dlatego, jeśli jesteś właścicielem takiego podmiotu, łap okazję!

Napiszemy wniosek o dotację

Na lata 2014 - 2020 Unia Europejska przygotowała 16 programów operacyjnych oraz 8 programów regionalnych, z których każdy Polak może czerpać dotacje. Wystarczy tylko zgłosić się, wypełnić wniosek i wziąć udział w konkursie.

Jeśli jesteś osobą, która chce otrzymać dotacje na określony cel i poprawić jakość swojego życia i życia innych i masz swój na to pomysł, to jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Teraz wystarczy się tylko zgłosić do jednego z projektów i walczyć o dofinansowanie.

Pomoc w uzyskaniu dotacji POIR

Masz własne przedsiębiorstwo i chciałbyś je rozwijać? Sięgnij po fundusze unijne, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje cele ze środków publicznych. Już teraz nie musisz martwić się pisaniem wniosku, gdyż oferujemy Ci pomoc w uzyskaniu dotacji POIR. Nie ma nic prostszego. Nie dość, że możesz otrzymać dofinansowanie, to jeszcze nie musisz przejmować się formalnościami.

Nabór wniosków 1.5 RPO mazowieckie

W ostatnich dniach w Internecie pojawia się wiele pytań, z którymi wiążę się nabór wniosków 1.5 RPO Mazowieckie. Głównie pytają Państwo o termin, miejsce i sposób składania wniosków. W związku z tym postanowiliśmy w jednym miejscu zgromadzić dla Państwa odpowiedź na każde z tych zagadnień.

Pages

Subscribe to RSS - Pisanie wniosków

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60