You are here

Termin składania wniosków do programu niskiej emisji dla miasta Kraków

Jeżeli już większość zagadnień w tej kwestii (ogrzewania sieciowego, gazowego i elektrycznego) znasz, to najwyższa pora, aby sporządzić wniosek. Wydaje mi się również w przypadku tej dotacji, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy doskonale znają wszystkie zagadnienia i ewentualne kruczki prawne w całej procedurze pozyskiwania dotacji.
Wniosek wnioskiem, ale najważniejszą informacją powinien być termin składania wniosków do programu niskiej emisji dla miasta Kraków. Wszystko inne możesz mieć załatwione i udokumentowane idealnie, ale jeśli przegapisz wyznaczony termin, to nie masz co się łudzić, że otrzymasz dotację, a wszystkie Twoje starania pójdą na marne. Czy tego chcesz ? Oczywiście, że nie. Dlatego musisz wiedzieć, że przygotowany wniosek musisz złożyć czym prędzej od pierwszego dnia ogłoszenia naboru i pamiętaj, że data wpływu wniosku jest rozumiana jako termin, kiedy został on dostarczony do Urzędu Miasta Kraków.

Czy będziesz musiał długo czekać i do kiedy będą rozpatrywane wnioski... ? Termin rozstrzygnięcia konkursu jest ruchomy, ponieważ odgórnie ustalono, że wnioski będą rozpatrywane do momentu wyczerpania wszystkich wniosków przeznaczonych na ten cel. Prócz tego warto wiedzieć, że wnioski złożone w danym miesiącu, jeszcze tego samego miesiąca będą rozpatrzone. Tak więc pamiętaj, termin składania wniosków do programu niskiej emisji dla miasta Kraków sprawą najistotniejszą !
Skoro miasto wychodzi do mieszkańców z taką inicjatywą, to szkoda byłoby, abyś ją zmarnował. Pomysł ten wiąże się z wieloma korzyściami, które będą odczuwalne nie tylko w poprawie jakości Twojego życia, ale również w czystszym i przede wszystkim zdrowszym stanie powietrza w Krakowie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60