You are here

Ubieganie się o dofinansowanie z poddziałania 1.1.1

Ubieganie się o dofinansowanie z poddziałania 1.1.1 będzie możliwe już zaledwie za 3 miesiące! Już w kwietniu ruszy nabór wniosków.

Wszyscy Ci, których chcą starać się o dofinansowanie muszą zacząć działać już dziś. Ubieganie się o dofinansowanie z poddziałania 1.1.1 wymagać będzie bowiem wielu godzin przygotowań spędzonych na tworzeniu dokumentów i wniosków. Jeżeli wybrałeś już program część pracy jest już za Tobą. Wielu ma problem z podjęciem decyzji z jakiego programu skorzystać ze względu na ich mnogość i różnorodność. Jest to niezwykle ważny wybór, ponieważ od niego zależy to jakie wymagania stawiane będą naszemu projektowi i jakie kryteria będzie musiał on spełnić.

Kolejną, niezwykle ważną kwestią jest plan. Musi być dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Sprecyzowany musi zostać obszar, zakres a nawet przewidywane efekty planowanych działań. W dalszej kolejności należy zebrać informacje na temat programu i dowiedzieć się jak wygląda ubieganie się o dofinansowanie z poddziałania 1.1.1. Ważne jest aby nie czekać z opracowaniem projektu do momentu ogłoszenia naboru wniosków. Jest to złożone i wymagające zajęcie dlatego też wymaga poświęcenia wielu godzin pracy. Projekt i wniosek muszą być przygotowane zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami. Niedopuszczalne jest także aby pojawiały się w nich jakiekolwiek błędy, ponieważ mogą one skutecznie przekreślić szansę na pozyskanie środków.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w pozyskiwaniu dotacji, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej pomocy.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60