You are here

UE dotacje poir warszawa

Kto z nas nigdy nie myślał o założeniu własnej działalności? Chyba nie ma takich osób. Któremu przedsiębiorcy nie przeszło przez myśl, aby rozwinąć firmę już działającą? Takiego również ciężko znaleźć. Nie bez powodu jako społeczeństwo posiadające ogromny potencjał rozwojowy, otrzymaliśmy od Komisji Europejskiej wsparcie opiewające na kwotę ok.83 mld euro. Stolica bez wątpienia jest miastem, gdzie wiele osób chciałoby założyć swoją działalność gospodarczą. Problem jednak pojawia się wówczas, gdy trzeba pokryć różnego rodzaju koszty, które właśnie w tym mieście są niewyobrażalnie wysokie.

W związku z wieloma zapytaniami w kwestii UE dotacje POIR Warszawa, chcielibyśmy zaoferować Państwu swoją pomoc, która polegałaby na dokładnym opracowaniu Państwa projektu, wyborze odpowiedniego programu w ramach którego można starać się o dofinansowanie, sporządzeniu wniosku, który bardzo często jest największym problemem dla przedsiębiorców, a następnie złożeniu go w odpowiednim terminie i w odpowiedniej instytucji.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że cała procedura związana z pozyskaniem pieniędzy w ramach UE dotacje POIR Warszawa są nie tylko czasochłonne, ale przede wszystkim naprawdę bardzo trudne. Orientując się w obowiązujących przepisach i zasadach sporządzania, a następnie składania wniosków o dotacje, proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług. Lata naszej działalności na rynku mogą stanowić dla Państwa także gwarancję pełnego profesjonalizmu i dbałości o wszelkie szczegóły. Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60