You are here

Wniosek działanie POIR

Czas rozpocząć starania o otrzymanie dotacji z Unii Europejskiej! Od czego zacząć? O czym pamiętać? Co można zignorować, a co jest bardzo ważne? Kto może otrzymać pieniądze i na co można je przeznaczyć? Pytań wiele, ale trudno o konkretną odpowiedź. Nadszedł moment, aby wszystko stało się jasne i aby każdy zainteresowany znał odpowiedź na każde z powyższych pytań.
Nowa perspektywa finansowa jest przewidziana na lata 2014-2020 i to właśnie z nią gospodarka w Polsce będzie miała możliwość szybszego i efektywniejszego rozwoju. Każdy przedsiębiorca zdający sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści dla jego firmy niesie ze sobą pozyskanie dotacji, zaczyna gorączkowo poszukiwać wszelkich informacji na temat poszczególnych programów i wymagań, które się z nimi wiążą.

Po przygotowaniu i dokładnym sprawdzeniu projektu, trzeba przystąpić do ostatecznego sporządzenia dokumentu, którym jest wniosek działanie POIR. Bez niego próby pozyskanie środków unijnych nie mają nawet najmniejszego sensu, gdyż to właśnie wniosek działanie POIR stanowi podstawę do przydzielenia pieniędzy.

Zatem pamiętaj, że sporządzając i następnie składając wniosek o dotację, musi on być kompletny, porządny i zgodny z założeniami regulaminu. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy na temat tego, jak przygotować taki wniosek, aby miał szanse z innymi, zawsze możesz zgłosić się z pomocą do firmy, która zajmie się wszystkimi formalnościami, co bez wątpienia ułatwi cały proces.

Nie zmarnuj swojej szansy, a więc powierz to zadanie specjalistom, którzy nie dopuszczą w Twoim projekcie nawet do małego błędu, który w rzeczywistości mógłby zaważyć na ocenie Twojego wniosku.

Tags: 

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60