You are here

Wniosek o dofinansowanie na podłączenie ciepłej wody użytkowej Kraków

W ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa wiele mieszkańców może otrzymać dotację celową na zadania inwestycyjne z zakresu ochrony środowiska. Można już składać wniosek o dofinansowanie na podłączenie ciepłej wody użytkowej w Krakowie. Wszyscy, który chcą włączyć się w ten projekt, zlikwidować swoje palenisko węglowe i podłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej, mogą to już zrobić. Gmina Kraków udziela bardzo wysokich dotacji przeznaczonych na ten cel.
Jeśli nie chcesz już, aby twoja woda ogrzewana była przez palenisko węglowe, nie chcesz więcej chodzić i dokładać do pieca, zanieczyszczając znacznie atmosferę - to jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia tego celu. Jak wiemy Kraków jest miastem bardzo zanieczyszczonym. Jest to głównie wina palenia w piecach węglem. Do atmosfery dostaje się wiele szkodliwych pyłów i gazów, głównie dwutlenek węgla. Ale my jako mieszkańcy tego pięknego miasta, pragniemy to zmienić. Aby włączyć się w ochronę środowiska i wymienić swój stary piec, wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek o dofinansowanie na podłączenie ciepłej wody użytkowej.

Program Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa został przygotowany prawie dla wszystkich mieszkańców, którzy posiadają w swoich domach piece węglowe i ogrzewają dzięki nim wodę. Zarówno dla osób fizycznych, prawnych jak i dla przedsiębiorstw i wspólnot mieszkaniowych. Każdy kto zechce, może wniosek taki napisać, złożyć go w odpowiednim miejscu i czekać na pozytywne jego rozpatrzenie.

Wiemy, że taki wniosek nie jest łatwo napisać i że nie każdy da sobie z tym sam radę. Dlatego też w tym pomagamy. Nasi eksperci znają się na wszystkim i potrafią poprawnie, skutecznie i szybko taki wniosek wypełnić. Wszyscy, którzy uważają, że nie dadzą rady sami podołać temu wyzwaniu lub już się o ty przekonali mogą z takiej szansy skorzystać. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się z nami za pomocą poczty elektronicznej, a my już wszystkim się zajmiemy. Z nami wypełnić wniosek o dofinansowanie na podłączenie ciepłej wody użytkowej, to proste i przyjemne zadanie. Nie czekaj, aż środki na ten cel się wyczerpią. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60