You are here

Wniosek o dofinansowanie na trwałą zmianę systemu ogrzewania na proekologiczny Kraków

Głównym założeniem Programu w ramach którego można składać wniosek o dofinansowanie na trwałą zmianę systemu ogrzewania na proekologiczny Kraków jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Jest to już druga jego edycja, postanowiono kontynuować działania również i w tym roku, ponieważ w 2013 ubiegających się o dotację było tak wielu, że szybko wyczerpały się środki i część z petentów nie otrzymała dodatkowego wsparcia finansowego.

Z obawy, że i w tym roku sytuacja może się powtórzyć zachęca się wszystkich zainteresowanych do szybkiego podjęcia decyzji o udziale w programie i apeluje się o to aby wniosek o dofinansowanie na trwałą zmianę systemu ogrzewania na proekologiczny Kraków został dostarczony do punktu odbioru w jak najszybszym czasie. Istnieje kilka miejsc, w które można zanieść dokumentacje aplikacyjną: Punkt Obsługi Mieszkańców, Wydział Kształtowania Środowiska, Kancelaria Magistratu albo po prostu Urząd Miast Krakowa. Na ten cel zostało przeznaczone 2 800 000 zł i środki będą przydzielana aż do ich wyczerpania.
Jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam z formularzem i podczas całego procesu ubiegania o dotację.

Zachęcam do bliższego zapoznania się z regulaminem i składania wniosków, które zapewnią wymianę Państwa pieca węglowego na nowy dynamiczny piec akumulacyjny.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60