You are here

Wniosek o dofinansowanie na wymianę palenisk węglowych w Krakowie

Palenie w piecu węglem jest dużym problemem w Krakowie. Szczególnie wtedy kiedy jeszcze ogrzewamy dzięki nim wodę. Do atmosfery przedostaje się duża ilość szkodliwych pyłów i gazów, które zagrażają naszemu zdrowiu. Czas to zmienić. Gmina Kraków w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji przyznaje dotacje celowe na ochronę środowiska. Dzięki nim wiele osób ma szansę zmienić swój stary piec węglowy na nowy, bardziej ekologiczny.

Aby otrzymać dotację należy wypełnić wniosek o dofinansowanie na wymianę palenisk węglowych w Krakowie. Jest to jeden z warunków konkursu. Każdy, kto w swoim domu pali węglem może taką pomoc otrzymać. Piece węglowe znacznie zanieczyszczają naszą atmosferę, tworzy się smog, którego jak wiemy, w Krakowie jest bardzo dużo. Aby to zmienić trzeba wymienić swój stary piec węglowy na nowy, gazowy, elektryczny lub olejowy. Można także podłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej albo zainstalować kolektory słoneczne. Wszystkie te działania sprzyjają środowisku i sprawiają, że staje się ono czystsze.

Aby wniosek o dofinansowanie na wymianę palenisk węglowych w Krakowie otrzymać należy napisać go, wypełniając wszystkie rubryki i odpowiadając na wszystkie pytania. Nie jest to jednak zadaniem prostym. Pola do wypełnienia zawierają informacje bardzo szczegółowe i liczby oraz kwoty, których sami nie jesteśmy w stanie podać. Wymaga to pomocy fachowców, którzy znają się na wielu kwestiach z tym związanych. Jeśli potrzebujesz ich wsparcia, przy wypełnianiu wniosku, wystarczy skontaktować się z nami. Nasza wykwalifikowana kadra może ci pomóc we wszystkim. Dzięki nam starania o dofinansowanie mogą być o wiele przyjemniejsze. Wypełnienie wniosku będzie szybkie i skuteczne, a ty zadowolony.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60