You are here

Wniosek o dofinansowanie poir

W ostatnich latach bardzo głośno jest o funduszach europejskich, które pobudzają polską gospodarkę do działania. Wiele podmiotów już skorzystało z dotacji unijnej, wiele jeszcze będzie się o nią ubiegać. Jedną z nowości jaka pojawi się w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 będzie Program Operacyjny Inteligentny Rozwój. Zastąpi on istniejący do tej pory program Innowacyjna Gospodarka. Podobnie jak jego poprzednik szczególną uwagę będzie poświęcać innowacyjności oraz stymulowaniu współpracy przedsiębiorstw i jednostek naukowych. Wszystkie jednostki, które będą chciały się ubiegać o wsparcie w ramach tego programu będą musiały wypełnić wniosek o dofinansowanie poir.

Napisanie wniosku o dotację należy do trudnych zadań, które najczęściej podmioty gospodarcze powierzają doświadczonym ekspertom. Wniosek o dofinansowanie poir napisany przez firmę, która od lat zajmuje się pozyskiwaniem dotacji daje gwarancję, że nie został popełniony żaden błąd formalnym i merytoryczny.

Dotacje unijne to ogromna szansa dla podmiotów gospodarczych, które zyskują możliwość zrealizowanie wielu inwestycji. Czasem jednak natłok formalności przeraża i wiele jednostek ostatecznie zrezygnuje z ubiegania się o dofinansowanie. Taka postawa nie jest korzysta bo same zabierają sobie wielką szansę. Tak naprawdę te wszystkie formalności, które przerażają są do przezwyciężenia. Wystarczy zwrócić się o pomoc do odpowiednich podmiotów.

Jeśli chcą Państwo pozyskać dotację w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Państwu odpowiednio wypełnić wniosek o dofinansowanie poir.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60