You are here

Wniosek o dotacje unijne POIR

Jednymi z głównych beneficjentów Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój są przedsiębiorstwa, i to one mają szansę na uzyskanie dodatkowych funduszy na rozwój. Liczba zainteresowanych stale rośnie, jednak z powodu ograniczonych środków zaledwie pierwiastek z nich otrzymuje wsparcie finansowe.

Niezbędnym do uzyskania dotacji jest stworzenie oryginalnego planu, którego celem będzie zwiększenie działalności innowacyjnej w Polsce czy potencjału naukowo badawczego. Okazuje się, iż dla przedsiębiorców większy problem stanowi wniosek o dotacje unijne poir, niż stworzenie błyskotliwego programu.
Większość przedsiębiorców nie ma doświadczenia w wypełnianiu podobnych dokumentów dlatego bardzo często zdarza się, że robią to niepoprawnie. W tym przypadku nawet najmniejszy błąd od razu dyskwalifikuję interesanta.
Ubieganie się o dofinansowanie to proces skomplikowany i czasochłonny. Od przedsiębiorców wymaga się perfekcji i dopracowania najmniejszych szczegółów. Większość z nich skupia się na udoskonalenie swojego pomysłu i korygowaniu ewentualnych niedociągnięć, natomiast formularz traktują pobłażliwie, stąd częste błędy. Wszyscy składający podanie o dodatkowe fundusze nie zdają sobie sprawy, że tylko poprawnie uzupełniony wniosek o dotacje unijne poir daje im szanse na uzyskanie wsparcia ze strony Unii Europejskiej.

Przedsiębiorcy nie są jednak skazani sami na sobie. Istnieją specjalne biura, które na co dzień zajmują się wypełnianiem podobnych dokumentów, i tym samym zwiększaniem szans na otrzymanie dofinansowania.

Nasz firma również prowadzi podobną działalność. Swoim klientom gwarantujemy prawidłowo uzupełniony wniosek o dotacje unijne poir oraz wsparcie podczas całego procesu starania się o przyznanie dodatkowych środków.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60