You are here

Wnioski o dofinansowanie z konkursu RPOWM/1.5/1/2014

Uwaga! Od 31 lipca przyjmowane są wnioski o dofinansowanie z konkursu RPOWM/1.5/1/2014! Nabór trwa do 31 sierpnia, a więc czasu zostało niewiele.

Kto może starać się o dotacje w ramach tego działania? Do grupy beneficjentów należą mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dlatego, jeśli jesteś właścicielem takiego podmiotu, łap okazję!

Środki można pozyskać na inwestycje, gdyż rozwój MSP właśnie od nich zależy, a jest on przecież ważny dla gospodarki. Dlaczego? Bowiem właśnie te przedsiębiorstwa są głównym motorem inicjatyw, jeśli chodzi o przedsiębiorczość oraz innowacyjność. W dodatku stanowią główne źródło zatrudnienia, a także przyczyniają się do poprawy spójności gospodarczej jak również społecznej poziomu lokalnego i regionalnego.

Chciałbyś skorzystać z szansy i dać nowe perspektywy swojej firmie? Jednak martwisz się, że nie potrafisz poprawnie wypełnić formularza? Nie martw się! Nasza firma sporządza wnioski o dofinansowanie z konkursu RPOWM/1.5/1/2014. Mamy w tym doświadczenie, gdyż pozyskiwanie dotacji jest działalnością, którą zajmujemy się na co dzień. Warto skorzystać z pomocy fachowców, bo prawdopodobieństwo uzyskania dofinansowania wzrasta. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60