You are here

Wypełnienie wniosków unijnych w ramach działania poir

Dotacje 2014-2020 stawiają przed Polską nie tylko wielkie wyzwanie, ale przede wszystkim liczne możliwości. Nasza słabo działająca gospodarka będzie miała możliwość rozwoju, który z kolei będzie spowodowany poprawą stanu wśród polskich przedsiębiorstw. Mamy okazję się wykazać, więc tak tez musimy uczynić. Nie uda się pozyskać pieniędzy bez sporządzenia odpowiedniego wniosku, a więc trzeba działać tak, aby wniosek nie zawierał żadnych błędów, ponieważ to może być przyczyną przekreślenia szans na otrzymanie dofinansowania.

Wypełnienie wniosków unijnych w ramach działania POIR jest jedną z głównych przeszkód, które napotykają przedsiębiorcy chcący zdobyć pieniądze na inwestycję w działalność. Czy istnieją jakieś rady i wskazówki, jak napisać taki dokument? Oczywiście, że istnieją. Jednak sporządzanie wniosku i ciągłe spoglądanie do „poradnika” będzie bardzo czasochłonne, a w tym przypadku także bardzo liczy się czas. Wniosek nie jest składany, kiedy chce przedsiębiorca. Otóż odgórnie zostały ustalone konkretne terminy, których muszą przestrzegać przedsiębiorcy chcący pozyskać dotację.

W związku z tym, na rynku istnieją firmy, które zajmują się sporządzaniem lub dokładnym sprawdzaniem wniosków. Przed podjęciem decyzji, warto jednak zastanowić się, której firmie zlecić to zadanie. Jako firma działająca na rynku od wielu lat i posiadająca ogromne grono zadowolonych Klientów, możemy szybko i sprawnie zająć się Państwa wnioskiem. Z nami wypełnienie wniosków unijnych w ramach działania POIR zaowocuje w dofinansowanie. Masz prawo pytać, a więc w celu udzielenia odpowiedzi i rozwiania wątpliwości, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60