You are here

Wysokość dofinansowania w ramach programu niskiej emisji dla miasta Kraków

Postęp technologiczny każdego dnia pędzi do przodu i ciągle słyszymy o nowych wynalazkach i unowocześnieniach, które mają poprawić jakość życia społeczeństwa. Każdy z nas z pewnością chciałby się przyczynić do ochrony środowiska, w którym żyje. W tym zakresie działania podjął Kraków, których celem jest poprawa jakości powietrza atmosferycznego poprzez ulepszenie źródeł energii. W jaki sposób Ty możesz wesprzeć te działania? Głównym sposobem jest wymiana starego, węglowego pieca na ogrzewanie sieciowe, elektryczne lub gazowe. Martwisz się, że mogą to być dla Ciebie zbyt duże koszty? Skorzystaj z oferty Miasta Kraków, która daje Ci zwrot 100% kosztów wymiany instalacji.

Jak duża jest wysokość dofinansowania w ramach programu niskiej emisji dla miasta Kraków? Kraków proponuje 900 zł za każdy kW mocy nowego źródła ogrzewania w przypadku likwidacji palenisk lub kotłowni węglowych, mocy nowego źródła centralnej ciepłej wody użytkowej oraz mocy zainstalowanej pompy ciepła, a także 1 000 zł za każdy metr kwadratowy w przypadku zainstalowania kolektora słonecznego.

Jak widzisz wysokość dofinansowania w ramach programu niskiej emisji dla miasta Kraków nie jest mała i z pewnością podjęcie tych działań jest dla Ciebie opłacalne. Zamień węgiel na ekologiczne rozwiązanie! Postaraj się o dotację! Obawiasz się, że nie podołasz wszystkim formalnościom? Skontaktuj się z nami! Wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń! Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60