You are here

Zmiana na ogrzewanie gazowe

Kraków proponuje przejście na nowoczesne ogrzewanie. Z racji tego, że Kraków jest drugim co do wielkości miastem w Polsce, w którym jakość powietrza jest jedną z najgorszych w Europie, te działania z pewnością są potrzebne. Musimy zrobić wszystko, aby poprawić jakoś powietrza i zmniejszyć ilość zanieczyszczeń.

Jedną z metod wspierającą te działania jest zmiana na ogrzewanie gazowe, które niesie ze sobą szereg istotnych zalet. Prawda jest, że gaz ziemny jest paliwem dosyć tanim. Kolejną korzyścią jaką daje nam zmiana na ogrzewanie gazowe jest to, że gaz ziemny jest paliwem bezobsługowym. Nowoczesne kotły na gaz nie wymagają obsługi. Ogrzewanie gazowe jest czyste, czyli nie zostawia po sobie śladów w postaci popiołu czy pyłu węglowego. Podłączenie do sieci gazowej zwykle nie zajmuje zbyt dużo czasu. Wybudowanie kotłowni nie stanowi wysokiego kosztu, a ciepło dostępne jest przez cały rok.

Podsumowując uważam, że zmiana na ogrzewanie gazowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą wesprzeć poprawę jakości powietrza w Krakowie. Ważne jest to, że osoba pragnąca podłączyć instalacje nie musi ponosić wszystkich kosztów sama. Kraków oferuje dotację w postaci 100% zwrotu poniesionych kosztów. Wystarczy napisać wniosek i czekać na pozytywne jego rozpatrzenie. Taki efekt możesz uzyskać z pomocą naszych specjalistów. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej pomocy. Pomożemy napisać Ci odpowiedni wniosek.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60