You are here

Zmiana sposobu ogrzewania mieszkania

Korzystanie z pieca węglowego w celu ogrzewania mieszkania czy wody, to już przeżytek. Ta używana od bardzo dawna praktyka ma w sobie sporo wad. Niszczy środowisko, zanieczyszcza powietrze, przyczynia się do powstawania tzw. smogu unoszącego się nad miastem. Szczególnie ten problem nasilony jest w Krakowie.

Zmiana sposobu ogrzewania mieszkania ludności krakowskiej jest konieczna. Obecnie wybór metody ogrzewania mieszkania jest bardzo duży. Alternatywą do palenisk węglowych może być np.: ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie gazowe, kolektory słoneczne czy podłączenie do sieci ciepłowniczej.

Ostatnimi dniami władze krakowskie ogłosiły nabór wniosków w ramach programu mającego ma celu ograniczenia niskiej emisji dla Krakowa w 2014 roku. Mieszkańcy, którym zmiana sposobu ogrzewania mieszkania bardzo się podoba, ale i nie tylko, mogą otrzymać refundację kosztów poniesionych przy wymianie. Wystarczy, że złożą odpowiednie sporządzony wniosek konkursowy. Nie wiesz jak napisać taki wniosek? Zadzwoń.

Programy

Fundusze europejskie

E-mail:
kontakt@fundusze-europejskie.net

Telefon:
+12 397 76 70, +22 201 27 60